Site Loader

Культура – невід’ємна частина нашого життя, яку ми маємо підтримувати і зберігати. В наші дні ця сфера відіграє важливе місце в житті суспільства. Підтримуючи культуру, можна показати зовнішньому світу свою систему цінностей. Багата культура, цікава за межами країни, створює позитивний імідж. У нашої країни – величезний потенціал! Тож, зважаючи на важливість культурного фактору в нашому житті, ми вирішили записати інтерв’ю з людиною, яка найбільше до цього причетна – Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком.

Журналіст у минулому, співтворець ТСН, гендиректор «1+1 Media», а з серпня минулого року – народний депутат. В ексклюзивному інтерв‘ю для Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Міністр розказав про сьогоднішній стан української культури, медіаграмотність, медіаосвіту, культурні індустрії, що зроблено сьогодні та плани на майбутнє і, звісно ж, про перші здобутки за рік на посаді міністра. Загалом розмова вийшла цікавою та конструктивною. Приємного перегляду!

Локація інтерв’ю: ПАРКОВИЙ | Київський міжнародний конференц-центр – це сучасний і унікальний комплекс, що поєднує в собі інновації, стиль та репутацію одного з кращих івент-майданчиків столиці.

Post Author: ktm

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

JOIN CHANNEL
CLOSE