Site Loader

16 листопада 2011 року в професійний День працівників радіо, телебачення та зв’язку, було створене й наше студентське телебачення. СТУДЕНТ-TV, онлайн-телеканал нашого Університету – це сотні навчальних аудіовізуальних проєктів й оригінальних телерадіопрограм!

Перший випуск телепрограми «Новини Університету Шевченка» за 2016 рік, створений командою студентів і викладачів двох кафедр – телебачення і радіомовлення та кіно- і телемистецтва. Тодішні студенти-репортери і студенти-ведучі – нинішні професіонали українського телерадіоефіру.

Ведучі – студенти кафедри кіно- і телемистецтва: Лілія Налягака – сьогодні провідний журналіст програми «Ранок з Інтером», ведуча рубрики «Наші права» на ТК «Інтер» та Богдан Вербицький – спеціальний кореспондент програми “Подробиці Тижня” на «Інтері». Серед репортерів – студентка кафедри телебачення і радіомовлення Роксолана Лісовська – керівник міжнародного відділу на НСТУ і аспірантка ІЖ. І всі-всі-всі наші: Анастасія Омельченко, Оксана Ткаченко, Олександра Сулименко, Вікторія Хуторна, Ганна Володавчик, Віолетта Шейченко, Сергій Савін, Анастасія Мала, Анна Сергєєва, Катерина Шевченко, Марія Боримська, Ігор Боутенок.

Зі святом, колеги! Ефіримо далі!

Студенти кафедри кіно- і телемистецтва про радіо, телебачення та свої мрії

Олександа Корінна та Крістіна Висовень (3 курс ВПТБ)
Анна Гончарова та Ольга Фільграф (3 курс ВПТБ)
Ольга Фільграф та Єлизавета Шаменкова (3 курс ВПТБ)
Анна Неплій та Анна Трофимчук (3 курс ВПТБ)
Ангеліна Тесля та Олександра Шукрута (3 курс ВПТБ)

Post Author: ktm

ALLCHANNELS

You can now follow us on telegram channel.

JOIN CHANNEL
CLOSE